30. 1. 2014

Pozvánka na ekumenické setkání aneb "Pátečníci" tentokrát v Hostinném

Máte-li zájem diskutovat o tématech křesťanství a života ve víře, nebo jen poslouchat diskuzi v příjemné atmosféře, přijměte pozvání na ekumenické setkání tzv. "pátečníků". Jedná se o pravidelné společné setkání vždy první pátek v měsíci, kterého se účastní lidé z různých církví (např. sbor Českobratrské církve evangelické z Vrchlabí, římskokatolické farnosti Vrchlabí, Špindlerův Mlýn a Hostinné, nebo farníci Církve československé husitské z Vrchlabí), které však spojuje stejná myšlenka. Cílem těchto setkání je sdílet ve společenství božích dětí radost z víry.

Matouš 18,20: "Neboť kde jsou dva nebo tři shromážděni ve jménu mém, tam jsem já uprostřed nich.“

Kdy: pátek 7. února 2014 od 19:30 do 21:30 hod.

Kde: Hostinné - římskokatolická fara (případně farní klub za kostelem), Horní brána č.p. 3

Co tam bude?

- společné modlitby a chvály (na začátku a na konci setkání),

- diskuze na vybrané téma,